Rok założenia: 1994

FIRMA

O firmie

Zakład został założony w 1994 roku i od tej pory zajmuje się świadczeniem usług w zakresie serwisu sprzętu elektronicznego w specjalizacji elektroniki RTV.

W 2008 roku siedziba zakładu została przeniesiona do znanego miejsca po dawnym serwisie ZURiT i późniejszych serwisach RTV w dzielnicy Bielska - Wapienicy przy ul. Cieszyńskiej 394.

Głównym założeniem zakładu jest szybki i nowoczesny sposób reagowania na potrzeby klientów.
Obecny zaawansowany technologiczne sprzęt elektroniczny wymaga od serwisu naprawczego wysokospecjalizowanych narzędzi oraz wymagane są duże kwalifikacje i doświadczenie personelu technicznego.

Należymy do europejskiego systemu EURAS zrzeszającego elektroników-serwisantów. Dzięki temu mamy dostęp do technicznej dokumentacji serwisowej poszczególnych producentów sprzętu elektronicznego oraz do zasobów oryginalnych części zamiennych.
Największym atutem przynależności do systemu jest bezpośredni kontakt i wymiana doświadczeń z technikami i inżynierami zajmujących się serwisem elektroniki na terytorium Europy.

Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje zawodowe, co pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie technicznym.
Jednym z najbardziej cenionych przez nas ośrodków szkoleniowych jest  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC RENEX.
Firma RENEX to również dostarczyciel wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu serwisowego znajdującego się na wyposażeniu naszego zakładu.

Jednak największym naszym bogactwem jesteście Państwo Wy, nasi Klienci, bez których firma nie mogłaby funkcjonować ani się rozwijać - dziękujemy za zaufanie. Lubimy naszą pracę, jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania i przygotowani do służenia Państwu pomocą techniczną w zakresie naszych usług.

Zapraszamy do współpracy!

Piotr Januszak

właściciel zakładu

ZAKŁAD SERWISOWY ELEKTRONIKI  "TELE-SERWIS"    PL-43382 Bielsko-Biała    ul. Cieszyńska 394   tel.: +48 33 4966499    tel.: +48 602332446